O MNIE

Witajcie, jak pewnie wiecie mam na imię Weronika i 30 czerwca 2016 roku skończyłam 18 lat.
Pochodzę z Inowrocławia, województwo kujawsko-pomorskie. Jestem uczennicą technikum ekonomicznego, na profilu technik logistyk. Interesuje się fotografią i to właśnie o tym był mój poprzedni blog. W pewnym momencie, jednak rozłożyłam ręce i się poddałam.

Uprawiam różne sporty: piłkę siatkową, piłkę koszykową i piłkę ręczną.
Interesuje się grafiką komputerową, a także dekorowaniem wnętrz i to właśnie temu tematowi poświęcam wiele czasu w Internecie. Kocham godzinami szukać zdjęcia wnętrz, czy oglądać filmy typu "room tour". Sprawia mi to ogromną przyjemność i przy okazji mega inspiruje. Moda jest to dość świeży dla mnie temat. Przeglądanie prasy dotyczącej tego tematu jest samą przyjemnością i jak od pewnego czasu zauważyłam może dużo nauczyć, stąd postanowiłam, że będzie to jeden z tematów mojego bloga. Uwielbiam czytać książki.

Bloga założyłam w czerwcu 2015 roku, ze względu na wiele czynników. Głównie chciałabym poprzez blogowanie nauczyć się sumienności, wytrwałości i udoskonalać technikę pisania. Chociaż już teraz przychodzi mi to z łatwością. Mój "mały świat" będzie o mojej codzienności, o tym czym się interesuje.

Mam nadzieję, że na mojego bloga będziecie wracali z przyjemnością i znajdziecie tu wiele przydatnych dla siebie rzeczy. Serdecznie dziękuję za każdy komentarz, każdą obserwację tu, czy na Instagramie.
E-mail: francowata97@gmail.com

1 komentarz:

  1. Gratuluje świetnego bloga.
    Chętnie podejmę z Tobą współpracę.
    Proszę o kontakt na maila:
    info@paywin.pl

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.

Jeżeli spodobał Ci się mój blog, to serdecznie zapraszam do obserwacji, aby być na bieżąco.

Zostaw w komentarzu link do swojej strony, a z pewnością Cię odwiedzę.

Buziaki, Kanasia :*